Moje forum » WYDARZENIA I IMPREZY KLASOWE » Dzień Babci i Dziadka
 » Dzień Babci i Dziadka

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji



Autor Wątek: Dzień Babci i Dziadka  (Przeczytany 2561 razy)

Tęczówka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Dzień Babci i Dziadka
« dnia: Styczeń 18, 2016, 07:26:43 »
29.01.2016 o godz. 16.30 odbędzie się uroczystość Babci i Dziadka. W związku z tym bardzo proszę osoby do tego wyznaczone o zaangażowanie w przygotowania gdyż nie zostało już zbyt wiele czasu.

Z racji tego, że jest przygotowany program artystyczny m.in. przez nasze dzieci proszę o pomoc w przystrojeniu sali i o przygotowanie jakiegoś drobnego poczęstunku dla zaproszonych gości. Aby stoły wyglądały ładnie i uroczyście sądzę, że dobrym pomysłem byłoby przystroić je w białe obrusy. Z racji tego,że to duży koszt mój pomysł jest taki, aby każdy z rodziców przyniósł biały obrus o ile ktoś posiada i może wspólnymi siłami udałoby się skompletować kilka podobnych. Oczywiście na zasadzie wypożyczenia i do odbioru po uroczystości.

Co Państwo sądzicie o takim rozwiązaniu? Proszę o opinie...

W razie gdyby ktoś zechciałby nas wspomóc proszę o kontakt.

BarbaraB

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2016, 13:58:47 »
Jakoś nie bardzo wierzę że uda się znaleźć kilka obrusów podobnych do siebie. Może jednak kupić jednorazowe i jednakowe? Chyba że w skarbonce klasowej widać dno, to wtedy może uda się coś wybrać z dostępnych obrusów.
Tylko wypadałoby je zebrać kilka dni wcześniej i zobaczyć jak one do siebie pasują.

Tęczówka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:24:58 »
Zgadza się. Spróbować trzeba znaleźć jednorazowe. Może uda się kupić.

Anita

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2016, 13:01:57 »
witam. wiem że to już jutro ale chciałabym sie jednak dowiedzieć konkretnie co i jak będziemy robić . po prostu nie wiem co przynieść czy jakieś ciastka czy talerzyki jednorazowe i kubeczki. nie mam kontaktu do wyznaczonych rodziców i zapewne chcielibyśmy uniknąć tego że przyniesiemy wszyscy to samo...


 



Estalia by Smf Personal
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
rlrpg catziee nocneigraszki wolnewatahy skandynawistyka